Ile kosztuje zamieszkanie w nowym mieszkaniu w centrum Wrocławia?

0
82
Ile kosztuje zamieszkanie w nowym mieszkaniu w centrum Wrocławia?

Wrocław to duży rynek nieruchomości – tysiące mieszkań do wyboru, nie tylko używanych, ale też nowych, w tym tych zlokalizowanych w centrum miasta. Ile będziemy musieli zapłacić za zamieszkanie w samym sercu stolicy Dolnego Śląska?

Szeroki wybór mieszkań na wrocławskim rynku daje również szerokie możliwości – kawalerski, mieszkania dla mniejszych i większych rodzin, a nawet luksusowe apartamenty. Znalezienie właściwego lokum do zakupu nie powinno być tutaj dużym problemem. Oczywiście, musimy dysponować wtedy odpowiednią sumą pieniędzy, ponieważ za mieszkanie we Wrocławiu nie zapłacimy mało.

Aktualnie średnia cena za jeden metr kwadratowy mieszkania we Wrocławiu na rynku pierwotnym wynosi 6 488 złotych, z kolei za to na rynku wtórnym zapłacimy nieco więcej, ponieważ około 6 661 złotych za metr kwadratowy. Najwięcej będziemy musieli zapłacić za mniejsze mieszkania – kawalerki i lokale mające do około 40 metrów kwadratowych. W tym przypadku cena za metr wynosi nawet więcej niż 7 000 złotych. Niższe ceny od średniej dotyczą większych nieruchomości.

Wrocław ma do dyspozycji wiele interesujących ofert i są to lokale położone nie tylko na obrzeżach miasta, ale nawet w jego centrum – http://ronson.pl/inwestycje-wroclaw/. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą być blisko miejskiego życia albo poszukują nieruchomości na wynajem. Jedną z ofert dostępnych w centrum Wrocławia jest Miasto Marina – apartamenty w mniejszych i większych metrażach położone naprzeciwko politechniki. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem, ale do dyspozycji jest jeszcze wiele mieszkań w korzystnych cenach. Warto jednak się spieszyć, ponieważ ze względu na duże zapotrzebowanie na mieszkania we Wrocławiu deweloperzy szybko wyprzedają lokale.

Z aktualnymi ofertami nieruchomości można zapoznać się już teraz przez internet – do wyboru mamy szeroką gamę lokali położonych w samym centrum miasta, nie tylko z drugiej ręki, ale również nowych. To dobry wybór dla osób szukających lokum zarówno dla siebie, jak i w celach inwestycyjnych.

Ocena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge