Włącznik światła z pilotem – pozwól sobie na wygodę!

0
19

Wygoda korzystania z oświetlenia bez wstawania z łóżka, krzesła, fotela? Jest na to sposób – włącznik światła z pilotem zdalnego sterowania. Można by pomyśleć, że to nic nadzwyczajnego. Przecież używanie włącznika nie należy do żadnych filozofii. Przybliżamy zatem sytuacje, dzięki którym można się przekonać, że ten wybór ma rację bytu.

Włącznik światła z pilotem – romantyczny wieczór bez przerwy

Romantyczny wieczór we dwoje. Któż o nim nie marzy? Jeśli już nadarza się okazja, by z ukochaną lub ukochanym zasiąść do uroczystej kolacji, wspólnie obejrzeć film przy lampce wina, a nawet pomilczeć w swoim towarzystwie w cieple kominka, planuje się każdy detal. Do szczegółów bardzo ważnych należy uzyskana atmosfera, a jest za nią odpowiedzialne między innymi światło.

Podczas kolacji przydaje się nieco wyrazistego oświetlenia, by zaostrzać apetyt, dokładnie widzieć pięknie podane potrawy. Jednak za chwilę bliskie sobie osoby przechodzą na kanapę wypoczynkową i włączają wybrany film. Podczas seansu niezbędne jest klimatyczne, subtelne oświetlenie. Czy mamy ochotę, wtuleni w drugą osobę, odrywać się i wstawać po to, by zmienić światło? Zdecydowanie nie. I tutaj przydaje się włącznik światła z pilotem. Bez podnoszenia się z kanapy lub innego miejsca. Jedno naciśnięcie, atmosfera gotowa!

Choroba, która zaprowadza do łóżka

Przeziębienie nie odpuszcza, a co gorsza, przeradza się w grypę. Szybko wskakujemy pod kołdrę, by się wygrzać, odpocząć, dać czas lekom, które mają zadziałać i postawić nas na nogi. Na stoliku nocnym w sypialni stawiamy podręczną apteczkę, termometr, szklankę z wodą. Niekiedy znajdujemy miejsce na książki, by chwilę poczytać tuż przed snem lub wtedy, gdy siły zaczynają powracać.

Z sufitu zwisa żyrandol. Pięknie się mieni, a jego wyraziste światło sprawia, że miło się czyta i marzy o tym, by wreszcie wstać z łóżka. Ale jeszcze nie teraz! Obecnie każde zbędne wyjście spod ciepłej kołdry, oznacza niemiły chłód i kolejną serię dreszczy. Chcemy odłożyć książkę po skończonym rozdziale i iść spać. Co robimy? Nie wstajemy, lecz sięgamy po pilot zdalnego sterowania i wyłączamy oświetlenie. Włącznik światła z pilotem okazuje się być rozwiązaniem na wagę złota.

Energia, która kosztuje coraz mniej

Korzystanie z energii elektrycznej, oznacza wysokie koszty. Można zrobić wiele, by je ograniczyć, ale na pewno nie da się wyeliminować wielu punktów świetlnych w naszym mieszkaniu czy domu. Oświetlenie jest nam po prostu niezbędne, o każdej porze dnia, a nierzadko również w nocy czy przed zapadnięciem zmierzchu. Robi się drogo, rachunki za prąd zaczynają lekko przerażać.

Nie zmniejszamy liczby punktów świetlnych. Inwestujemy za to we włącznik światła z pilotem. Zyskujemy nie tylko na wygodzie, ale i na oszczędnościach. Możemy bowiem dobierać sposób oświetlenia i natężenie światła do aktualnych potrzeb. Nic się nie marnuje!

Pozwólmy sobie na wygodę, która jest tak ważna. Postawmy na włącznik światła z pilotem, aby poza komfortem, zafundować sobie jeszcze większą funkcjonalność, jak i racjonalne wykorzystanie energii elektrycznej.

Ocena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge